Fotogalerie za rok 2018

  • Vyberte rok:
Setkání seniorů u příležitosti MDŽ 10.3.2018

V sobotu 10. března 2018 se u příležitosti MDŽ uskutečnilo v sále KD Hodonice setkání seniorů obcí Hodonice, Tasovice a Krhovice.
Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii Františka Šimíka.

Velký dětský karneval 24.2.2018

V sobotu 24. února 2018 uspořádal spolek Hodoňáci v sále KD Hodonice Velký dětský karneval.
Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii Františka Šimíka.

Pivní korbel 16.2.2018

V pátek 16.2.2018 se v prostorách kulturního domu v Hodonicích uskutečnil 6. ročník kulturní akce PIVNÍ KORBEL 2018. Návštěvníkům byla nabízena piva, uvařena od 13-ti místních sládků. Program byl také doplněn atraktivními přednáškami. Významným zpestřením akce byla stejně jako loni účast Znojemského městského pivovaru. K občerstvení byl připraven již tradičně velmi oblíbený pomazánkový ráj.
Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogaleriích Františka Šimíka a Luboše Budného.
Přednášky
Milušky Mitregové - Pivovary na Znojemsku, historie a současnost
Miroslava Harašty - Pivní rozmanitost
Aleše Přinosila - Pivovar Záhlinice

Tradiční ostatky, maškarní karneval 10.2.2018

V sobotu 10. února 2018 uspořádalo SDH Tasovice Tradiční ostatky.
Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii Františka Šimíka.

Svatební obřad 3.2.2018

Za účasti starosty obce Hodonice Bc. Pavla Houště a matrikářky Bc. Michaely Poláškové se v sobotu 3. února 2018 konal v obřadní síni kulturního domu v Hodonicích svatební obřad.
Foto František Šimík

Vítání občánků 20.1.2018

Za účasti starosty obce Hodonice Bc. Pavla Houště a matrikářky Bc. Michaely Poláškové proběhlo v sobotu 20. ledna 2018 v obřadní síni kulturního domu v Hodonicích slavnostní vítání občánků

Betlémská cesta v Třešti 19.1.2018

V pátek 19.1.2018 se máš klub seniorů vydal na výlet do Třeště. Vyjížděli jsme za pěkného, takřka jarního počasí. Čím víc jsme se blížili k cíli, uchvátila nás krásná zimní krajina. To doma nemáme - byla naše myšlenka.
Ale nejen krajinou, ale hlavně vystavovanými betlémy jsme byli nadšení a unesení. Když tu krásu vidíte vlastníma očima, vnímáte kouzlo každého betlémů úplně jinak. Ani nám nevadila chumelenice, ve které jsme chodili od jednoho betlému k druhému. Největší a snad i nejkrásnější byla stálá výstava v Schumpeterově domě, kde kromě všech těch krásných figurek např našich velikánů - Karla IV, Masaryka, Havla, Komenského najdete i cimbálovou muziku A.Stehlíka ze Znojma a s nimi našeho kamaráda Ivana Bohátku. Poznáte ho?
Domů jsme se vraceli plni dojmů, a věřím, že na tento výlet budeme dlouho vzpomínat.
Chytilová Jaroslava - předsedkyně klubu